Offer details
Description
Tripp Lite N235-001. Anslutning: RJ45 F, Produktens färg: Svart, Plätering på anslutningskontakter: Guld. Antal per förpackning: 1 styck, Förpackningens bredd: 102,1 mm, Låddjup: 12,7 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 300 mm, Ytterförpackningens längd: 134,9 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Anslutning | RJ45 F |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | TAA, RoHS |
| Förpackning | |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens bredd | 102,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 10 g |
| Höjd | 141 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Anslutning | RJ45 F |
| Gränssnittstyp | RJ45 |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332121438 |
| Färg | |
| Produktens färg | Svart |
| Certifikat | |
| Certifiering | TAA, RoHS |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 300 mm |
| Ytterförpackningens längd | 134,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 74,9 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 500 g |
| Produkter per ytterförpackning | 50 styck |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332121438 |