Tripp Lite N250-012 patchpaneler
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N250-012
- EAN: 5057103004713 0037332131034 07 ...2131034 0755098931087 0763615934152 0163120805518 0611101526179 0172302741803 0045555982517 0373321310340 0803982839732 0999994704974 0168141526794more
Tripp Lite N250-012, RJ-45, Svart, Metall, Väggmontering, RoHS, TAA
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N250-012. Anslutning: RJ-45. Produktens färg: Svart, Material: Metall, Montage: Väggmontering. Certifikat för överensstämmelse: RoHS, Certifiering: TAA. Bredd: 254 mm, Höjd: 84,6 mm, Djup: 48,3 mm. Förpackningens bredd: 80 mm, Låddjup: 55,1 mm, Höjd: 279,9 mm
Specifications
| Nätverk | |
|---|---|
| Antal anslutningar | 12 |
| Anslutning | RJ-45 |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Material | Metall |
| Montage | Väggmontering |
| Certifiering | TAA |
| Certifikat | |
| Certifiering | TAA |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 254 mm |
| Höjd | 84,6 mm |
| Djup | 48,3 mm |
| Vikt | 230 g |
| Förpackningens bredd | 80 mm |
| Höjd | 279,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 310 g |
| Förpackning | |
| Låddjup | 55,1 mm |
| Förpackningens bredd | 80 mm |
| Höjd | 279,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 310 g |
| Egenskaper | |
| Produktens färg | Svart |
| Material | Metall |
| Montage | Väggmontering |
| Certifiering | TAA |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85371098 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 9 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 30 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 344,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 303 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 420,1 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 20037332131038 |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 85371098 |