Tripp Lite N238-001-WH-TF keystone-modul
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N238-001-WH-TF
- EAN: 0373321606146 0037332160614
Tripp Lite N238-001-WH-TF, Vit, RJ45 F, 110 IDC, TAA, RoHS, 81,3 mm, 12,7 mm
Offer details
Description
Tripp Lite N238-001-WH-TF. Produktens färg: Vit, Anslutning 1: RJ45 F, Anslutning 2: 110 IDC. Förpackningens bredd: 81,3 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 99,1 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 299,7 mm, Ytterförpackningens längd: 134,6 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Vit |
| Anslutning 1 | RJ45 F |
| Anslutning 2 | 110 IDC |
| Certifiering | TAA, RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 81,3 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 99,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 10 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 299,7 mm |
| Ytterförpackningens längd | 134,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 76,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 640 g |
| Produkter per ytterförpackning | 50 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332160611 |
| Ursprungsland | Taiwan |