Tripp Lite N235-001-WH-6AD kabelkontakter RJ45 Vit
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N235-001-WH-6AD
- EAN: 0037332197184
Tripp Lite N235-001-WH-6AD, RJ45, Vit, -10 - 60 ° C, -40 - 68 ° C, RoHS, 1 styck
Offer details
Description
Tripp Lite N235-001-WH-6AD. Anslutning: RJ45, Produktens färg: Vit. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Antal per förpackning: 1 styck, Förpackningens bredd: 101,6 mm, Låddjup: 12,7 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 137,2 mm, Ytterförpackningens längd: 299,7 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Anslutning | RJ45 |
| Produktens färg | Vit |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -10 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 68 ° C |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens bredd | 101,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 10 g |
| Höjd | 127 mm |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Anslutning | RJ45 |
| Antal anslutningar | 2 |
| Anslutning 2 | RJ - 45 |
| Anslutning 1 | RJ - 45 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332197181 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Färg | |
| Produktens färg | Vit |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 137,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 299,7 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 73,7 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 540 g |
| Produkter per ytterförpackning | 50 styck |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332197181 |