Offer details
Description
Tripp Lite N238-001-GN. Produktens färg: Grön, Certifiering: TAA. Förpackningens bredd: 12,7 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 6,4 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 132,1 mm, Ytterförpackningens längd: 299,7 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Grön |
| Certifiering | TAA |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 12,7 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 132,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 299,7 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 76,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 640 g |
| Produkter per ytterförpackning | 50 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332153569 |
| Ursprungsland | Taiwan |