Tripp Lite N252-024 patchpaneler 1U
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: N252-024
- EAN: 4923123144047 0037332120038 50 ...2120038 5054629944271 0373321200382 7426801367358 0021113068237 0045556002467more
Tripp Lite N252-024, RJ-45, Cat6, Cat6a, Cat6e, Svart, Stativmontering, 1U, TAA, GSA
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N252-024. Anslutning: RJ-45, Kabeltyper som stöds: Cat6, Cat6a, Cat6e. Produktens färg: Svart, Montage: Stativmontering, Rackkapacitet: 1U. Certifiering: TAA, GSA. Bredd: 480,1 mm, Höjd: 43,2 mm, Djup: 25,4 mm. Förpackningens bredd: 520,7 mm, Låddjup: 108 mm, Höjd: 55,9 mm
Specifications
| Nätverk | |
|---|---|
| Antal anslutningar | 24 |
| Anslutning | RJ-45 |
| Kabeltyper som stöds | Cat6, Cat6a, Cat6e |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Montage | Stativmontering |
| Rackkapacitet | 1U |
| Certifiering | TAA, GSA |
| Certifikat | |
| Certifiering | TAA, GSA |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 480,1 mm |
| Höjd | 43,2 mm |
| Djup | 25,4 mm |
| Vikt | 410 g |
| Förpackningens bredd | 520,7 mm |
| Höjd | 55,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 590 g |
| Förpackning | |
| Låddjup | 108 mm |
| Förpackningens bredd | 520,7 mm |
| Höjd | 55,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 590 g |
| Egenskaper | |
| Produktens färg | Svart |
| Montage | Stativmontering |
| Rackkapacitet | 1U |
| Certifiering | TAA, GSA |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85371098 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 6,99 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 530,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 304,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 269,2 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 20037332120032 |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 85371098 |