Tripp Lite N235-001-6A keystone-modul
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N235-001-6A
- EAN: 0037332189936
Tripp Lite N235-001-6A, Vit, RJ45, RJ45, Guld, -10 - 60 ° C, -40 - 68 ° C
Offer details
Description
Tripp Lite N235-001-6A. Produktens färg: Vit, Anslutning 1: RJ45, Anslutning 2: RJ45. Förpackningens bredd: 101,6 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 127 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 134,6 mm, Ytterförpackningens längd: 76,2 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Vit |
| Anslutning 1 | RJ45 |
| Anslutning 2 | RJ45 |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -10 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 68 ° C |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 101,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 127 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 10 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 134,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 76,2 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 299,7 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 500 g |
| Produkter per ytterförpackning | 50 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332189933 |
| Ursprungsland | Taiwan |