Tripp Lite N254-024-6A-OF patchpaneler 1U
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N254-024-6A-OF
- EAN: 0037332205223
Tripp Lite N254-024-6A-OF, 10 Gigabit Ethernet, 10000 Mbit/s, RJ-45, Cat6a, Svart, Stativmontering
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N254-024-6A-OF. Typ av ethernet-gränssnitt: 10 Gigabit Ethernet, Maximal dataöverföringshastighet: 10000 Mbit/s, Anslutning: RJ-45. Produktens färg: Svart, Montage: Stativmontering, Rackkapacitet: 1U. Certifikat för överensstämmelse: RoHS, Certifiering: TAA. Förpackningens bredd: 76,2 mm, Låddjup: 497,8 mm, Höjd: 71,1 mm. Ursprungsland: Taiwan, Produkter per lastpall: 1 styck, Ytterförpackningens bredd: 302,3 mm
Specifications
| Nätverk | |
|---|---|
| Typ av ethernet-gränssnitt | 10 Gigabit Ethernet |
| Maximal dataöverföringshastighet | 10000 Mbit/s |
| Antal anslutningar | 24 |
| Anslutning | RJ-45 |
| Kabeltyper som stöds | Cat6a |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Montage | Stativmontering |
| Rackkapacitet | 1U |
| Certifiering | TAA |
| Certifikat | |
| Certifiering | TAA |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Låddjup | 497,8 mm |
| Förpackningens bredd | 76,2 mm |
| Höjd | 71,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 730 g |
| Egenskaper | |
| Produktens färg | Svart |
| Montage | Stativmontering |
| Rackkapacitet | 1U |
| Certifiering | TAA |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Produkter per lastpall | 1 styck |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 9,53 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 302,3 mm |
| Ytterförpackningens längd | 518,2 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 266,7 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332205220 |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 76,2 mm |
| Höjd | 71,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 730 g |