Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N252-012. Anslutning: RJ-45. Produktens färg: Svart, Material: Metall, Montage: Stativmontering. Certifikat för överensstämmelse: RoHS, Certifiering: TAA, EIA/TIA 568A/568B. Bredd: 480,1 mm, Höjd: 43,2 mm, Djup: 25,4 mm. Förpackningens bredd: 520,7 mm, Låddjup: 108 mm, Höjd: 76,2 mm
Specifications
| Nätverk | |
|---|---|
| Antal anslutningar | 12 |
| Anslutning | RJ-45 |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Material | Metall |
| Montage | Stativmontering |
| Rackkapacitet | 1U |
| Certifiering | TAA, EIA/TIA 568A/568B |
| Certifikat | |
| Certifiering | TAA, EIA/TIA 568A/568B |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 480,1 mm |
| Höjd | 43,2 mm |
| Djup | 25,4 mm |
| Vikt | 360 g |
| Förpackningens bredd | 520,7 mm |
| Höjd | 76,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 450 g |
| Förpackning | |
| Låddjup | 108 mm |
| Förpackningens bredd | 520,7 mm |
| Höjd | 76,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 450 g |
| Egenskaper | |
| Produktens färg | Svart |
| Material | Metall |
| Montage | Stativmontering |
| Rackkapacitet | 1U |
| Certifiering | TAA, EIA/TIA 568A/568B |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 7,98 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 15 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 530,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 304,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 269,2 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 20037332120025 |
| Ursprungsland | Taiwan |