Tripp Lite N254-024-SH patchpaneler 1U
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: N254-024-SH
- EAN: 0037332171122 0373321711222 03 ...1711222 0300044719341 0012303252154 0132017842011 5057103004720more
Tripp Lite N254-024-SH, RJ-45, Cat6, Stativmontering, 1U, Svart, RoHS, TAA
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N254-024-SH. Anslutning: RJ-45, Kabeltyper som stöds: Cat6. Montage: Stativmontering, Rackkapacitet: 1U, Produktens färg: Svart. Certifiering: RoHS, TAA. Bredd: 482,6 mm, Höjd: 43,2 mm, Djup: 31,8 mm. Förpackningens bredd: 500,4 mm, Låddjup: 116,8 mm, Förpackningens höjd: 71,1 mm
Specifications
| Nätverk | |
|---|---|
| Antal anslutningar | 24 |
| Anslutning | RJ-45 |
| Kabeltyper som stöds | Cat6 |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Montage | Stativmontering |
| Rackkapacitet | 1U |
| Certifiering | RoHS, TAA |
| Certifikat | |
| Certifiering | RoHS, TAA |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 482,6 mm |
| Höjd | 43,2 mm |
| Djup | 31,8 mm |
| Vikt | 680 g |
| Förpackningens bredd | 500,4 mm |
| Förpackningens höjd | 71,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,13 kg |
| Förpackning | |
| Låddjup | 116,8 mm |
| Förpackningens bredd | 500,4 mm |
| Förpackningens höjd | 71,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,13 kg |
| Egenskaper | |
| Produktens färg | Svart |
| Montage | Stativmontering |
| Rackkapacitet | 1U |
| Certifiering | RoHS, TAA |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85371098 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 10 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 8 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 530,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 304,8 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 269,2 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332171129 |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 85371098 |