Tripp Lite N238-025-RD tillbehör till patchpaneler
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N238-025-RD
- EAN: 0037332187857
Tripp Lite N238-025-RD, Cat6/Cat5e, RJ-45, Röd, 199,9 mm, 12,7 mm, 178,1 mm
Offer details
Description
Tripp Lite N238-025-RD. Typ av kabel: Cat6/Cat5e, Kabelanslutning: RJ-45, Produktens färg: Röd. Förpackningens bredd: 199,9 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 178,1 mm. Produkter per ytterförpackning: 10 styck, Ytterförpackningens bredd: 508 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Antal anslutningar | 1 |
| Produktens färg | Röd |
| Typ av kabel | Cat6/Cat5e |
| Kabelanslutning | RJ-45 |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 199,9 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 178,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 220 g |
| Tekniska detaljer | |
| Antal anslutningar | 1 |
| Produktens färg | Röd |
| Typ av kabel | Cat6/Cat5e |
| Kabelanslutning | RJ-45 |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332187854 |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,25 kg |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 405,9 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 508 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,25 kg |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 405,9 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 508 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332187854 |