Tripp Lite N254-048-SH-6A patchpaneler 1U
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: N254-048-SH-6A
- EAN: 5057454450184 0037332189998
Tripp Lite N254-048-SH-6A, 10 Gigabit Ethernet, RJ-45, Cat6a, Silver, Vit, Stativmontering, 1U
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N254-048-SH-6A. Typ av ethernet-gränssnitt: 10 Gigabit Ethernet, Anslutning: RJ-45, Kabeltyper som stöds: Cat6a. Produktens färg: Silver, Vit, Montage: Stativmontering, Rackkapacitet: 1U. Certifikat för överensstämmelse: RoHS, Certifiering: TAA. Bredd: 482,6 mm, Höjd: 43,2 mm, Djup: 31,8 mm. Förpackningens bredd: 73,9 mm, Låddjup: 70,1 mm, Höjd: 500,1 mm
Specifications
| Nätverk | |
|---|---|
| Typ av ethernet-gränssnitt | 10 Gigabit Ethernet |
| Antal anslutningar | 48 |
| Anslutning | RJ-45 |
| Kabeltyper som stöds | Cat6a |
| Design | |
| Produktens färg | Silver, Vit |
| Montage | Stativmontering |
| Rackkapacitet | 1U |
| Certifiering | TAA |
| Certifikat | |
| Certifiering | TAA |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 482,6 mm |
| Höjd | 43,2 mm |
| Djup | 31,8 mm |
| Vikt | 640 g |
| Förpackningens bredd | 73,9 mm |
| Höjd | 500,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1 kg |
| Förpackning | |
| Låddjup | 70,1 mm |
| Förpackningens bredd | 73,9 mm |
| Höjd | 500,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1 kg |
| Egenskaper | |
| Produktens färg | Silver, Vit |
| Montage | Stativmontering |
| Rackkapacitet | 1U |
| Certifiering | TAA |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85371098 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 12 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 305,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 270 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 530,1 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332189995 |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 85371098 |