Offer details
Description
Tripp Lite N238-001-BL. Socket typ: RJ-45. Produktens färg: Blå. Förpackningens bredd: 101,6 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 127 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 304,8 mm, Ytterförpackningens längd: 134,6 mm
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Socket typ | RJ-45 |
| Sockets mängd | 1 |
| Egenskaper | |
| Socket typ | RJ-45 |
| Sockets mängd | 1 |
| Design | |
| Produktens färg | Blå |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332143751 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 101,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 127 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 10 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 304,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 134,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 76,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 640 g |
| Produkter per ytterförpackning | 50 styck |
| Ursprungsland | Taiwan |