Tripp Lite N252-P24 patchpaneler 1U
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N252-P24
- EAN: 0037332210425
Tripp Lite N252-P24, RJ-45, Cat5, Cat5e, Cat6, Svart, Stativmontering, 1U, 110 V
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N252-P24. Anslutning: RJ-45, Kabeltyper som stöds: Cat5, Cat5e, Cat6. Produktens färg: Svart, Montage: Stativmontering, Rackkapacitet: 1U. Spänning: 110 V. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Bredd: 479,8 mm, Höjd: 43,9 mm, Djup: 111,3 mm
Specifications
| Nätverk | |
|---|---|
| Antal anslutningar | 24 |
| Anslutning | RJ-45 |
| Kabeltyper som stöds | Cat5, Cat5e, Cat6 |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Montage | Stativmontering |
| Rackkapacitet | 1U |
| Strömtillförsel | |
| Spänning | 110 V |
| Strömförsörjning via Ethernet (PoE) stöd | Ja |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -10 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 68 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 479,8 mm |
| Höjd | 43,9 mm |
| Djup | 111,3 mm |
| Förpackningens bredd | 502,9 mm |
| Höjd | 71,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 730 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal buntband | 8 |
| Buntband inkluderat | Ja |
| Förpackning | |
| Låddjup | 73,7 mm |
| Förpackningens bredd | 502,9 mm |
| Höjd | 71,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 730 g |
| Egenskaper | |
| Produktens färg | Svart |
| Montage | Stativmontering |
| Rackkapacitet | 1U |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85371098 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 9,57 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 12 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 525,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 297,2 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 271,8 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332210422 |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 85371098 |