Offer details
Description
Tripp Lite N206-FP02-IND. Socket typ: RJ-45, Nätverkskabel-kategori: 5e/6, USB-version: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Produktens färg: Silver, Material, hölje: Metall, Rostfritt stål, Internationellt skydd (IP) kod: IP44. Bredd: 127 mm, Djup: 12,7 mm, Höjd: 195,6 mm. Förpackningens bredd: 127 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 195,6 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 238,8 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Socket typ | RJ-45 |
| USB-version | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Sockets mängd | 2 |
| Nätverkskabel-kategori | 5e/6 |
| Certifiering | TAA |
| Egenskaper | |
| Socket typ | RJ-45 |
| USB-version | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Sockets mängd | 2 |
| Nätverkskabel-kategori | 5e/6 |
| Design | |
| Internationellt skydd (IP) kod | IP44 |
| Produktens färg | Silver |
| Certifiering | TAA |
| Material, hölje | Metall, Rostfritt stål |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332206265 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 127 mm |
| Djup | 12,7 mm |
| Höjd | 195,6 mm |
| Vikt | 80 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 127 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 195,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 80 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 238,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 340,4 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 780 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ursprungsland | Taiwan |