Offer details
Description
Tripp Lite N238-001-RD. Socket typ: RJ-45, Typ av kabel: Cat6/Cat5e. Produktens färg: Röd. Förpackningens bredd: 101,6 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 127 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 299,7 mm, Ytterförpackningens längd: 134,6 mm
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Socket typ | RJ-45 |
| Sockets mängd | 1 |
| Typ av kabel | Cat6/Cat5e |
| Egenskaper | |
| Socket typ | RJ-45 |
| Sockets mängd | 1 |
| Typ av kabel | Cat6/Cat5e |
| Design | |
| Produktens färg | Röd |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332153576 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 101,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 127 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 10 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 299,7 mm |
| Ytterförpackningens längd | 134,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 76,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 640 g |
| Produkter per ytterförpackning | 50 styck |
| Ursprungsland | Taiwan |