Tripp Lite N238-001-WH-6A keystone-modul
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N238-001-WH-6A
- EAN: 0037332204219
Tripp Lite N238-001-WH-6A, Silver, Vit, -10 - 60 ° C, -40 - 68 ° C, 101,6 mm, 134,6 mm, 12,7 mm
Offer details
Description
Tripp Lite N238-001-WH-6A. Produktens färg: Silver, Vit. Förpackningens bredd: 101,6 mm, Låddjup: 134,6 mm, Höjd: 12,7 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 134,6 mm, Ytterförpackningens längd: 297,2 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Silver, Vit |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -10 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 68 ° C |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 101,6 mm |
| Låddjup | 134,6 mm |
| Höjd | 12,7 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 134,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 297,2 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 76,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 680 g |
| Produkter per ytterförpackning | 50 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332204216 |
| Ursprungsland | Taiwan |