Tripp Lite N238-001-GY-TF keystone-modul
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N238-001-GY-TF
- EAN: 0037332236197
Tripp Lite N238-001-GY-TF, Platt, Vit, RJ-45, 110 block, Honkoppling, Honkoppling
Offer details
Description
Tripp Lite N238-001-GY-TF. Konstruktion: Platt, Produktens färg: Vit, Anslutning 1: RJ-45. Bredd: 21,8 mm, Djup: 34,3 mm, Höjd: 19,3 mm. Förpackningens bredd: 101,6 mm, Låddjup: 139,7 mm, Höjd: 127 mm. Antal per förpackning: 1 styck. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 129,5 mm, Ytterförpackningens längd: 294,6 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Konstruktion | Platt |
| Produktens färg | Vit |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Anslutning 2 | 110 block |
| Typ, kontakt 1 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Kabeltyper som stöds | Cat5, Cat5e, Cat6, Cat6a |
| Certifiering | TAA, RoHS |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -10 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 68 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 21,8 mm |
| Djup | 34,3 mm |
| Höjd | 19,3 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 101,6 mm |
| Låddjup | 139,7 mm |
| Förpackningens höjd | 127 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 10 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 129,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 294,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 76,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 680 g |
| Produkter per ytterförpackning | 50 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332236194 |
| Ursprungsland | Taiwan |