Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite B064-016-02-IPG. Tangentbord anslutningstyp: USB, PS/2, Mus porttyp: USB, PS/2, Video porttyp: VGA. Produktens färg: Svart, Rackkapacitet: 1U, Certifiering: UL/cUL, FCC, CE, TAA, RoHS. Bredd: 433,3 mm, Djup: 413,3 mm, Höjd: 43,7 mm. Förpackningens bredd: 513,1 mm, Låddjup: 571,5 mm, Höjd: 142,2 mm. Anslutningsteknologi: Kabel
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Tangentbord anslutningstyp | USB, PS/2 |
| Mus porttyp | USB, PS/2 |
| Video porttyp | VGA |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Rackmontering | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
| Certifiering | UL/cUL, FCC, CE, TAA, RoHS |
| Rackkapacitet | 1U |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Egenskaper | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 433,3 mm |
| Djup | 413,3 mm |
| Höjd | 43,7 mm |
| Vikt | 5,42 kg |
| Förpackningens bredd | 513,1 mm |
| Låddjup | 571,5 mm |
| Höjd | 142,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 7,44 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 513,1 mm |
| Låddjup | 571,5 mm |
| Höjd | 142,2 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 7,44 kg |
| Certifikat | |
| Certifiering | UL/cUL, FCC, CE, TAA, RoHS |
| Övrigt | |
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Antal anslutningar | 16 |
| Vikt (imperial) | 7,71 kg (17 lbs) |
| Logistikdata | |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 8471,80,1000 |