Tripp Lite B064-008-01-IPG KVM-switchar Rackmontering Svart
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: B064-008-01-IPG
- EAN: 0037332236326
Tripp Lite B064-008-01-IPG, 1920 x 1200 pixlar, Nätverksansluten (Ethernet), Full HD+, Rackmontering, Svart
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Tripp Lite B064-008-01-IPG. Tangentbord anslutningstyp: USB, PS/2, Mus porttyp: USB, PS/2, Video porttyp: VGA. HD-typ: Full HD+, Maximal upplösning: 1920 x 1200 pixlar, Videobandbredd: 60 hz. Produktens färg: Svart, Material, hölje: Metall, Certifiering: FCC, REACH. Strömkälla: AC, Spänning: 100 - 240 V, Växelström Frekvens: 50 - 60 hz. Certifikat för överensstämmelse: RoHS
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal datorer | 8 |
| Tangentbord anslutningstyp | USB, PS/2 |
| Mus porttyp | USB, PS/2 |
| Video porttyp | VGA |
| Ljudanslutningar | Ja |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten | 8 |
| USB-anslutning | Mini-USB B, USB Type-A |
| Konsolportar | PS/2, USB A, VGA (D-Sub) |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 19 |
| Nätverk | |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 19 |
| Prestanda | |
| Fördröjning vid autosökning (min) | 1 s |
| Fördröjning vid autosökning (max) | 255 s |
| HD-typ | Full HD+ |
| Videobandbredd | 60 hz |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Maximal upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Skanner intervall | 1,3,4,5,8,10,15,20,25,30,35,40,45,50,55,60,70,80,90,99,100,240,250,255 s |
| Antal användare | 2 användare (er) |
| Maximal räckvidd | 50 m |
| Automatisk omkoppling | Ja |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Rackmontering | Ja |
| Trådbunden fjärrväxling | Ja |
| Tryckknapp | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
| Certifiering | FCC, REACH |
| Material, hölje | Metall |
| Automatisk omkoppling | Ja |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Display | |
| Inbyggd display | Nej |
| Skärmgränssnitt (OSD) | Ja |
| Strömtillförsel | |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Ingående ström | 1 A |
| Strömkälla | AC |
| Spänning | 100 - 240 V |
| Grafikstyrenhet | |
| HD-typ | Full HD+ |
| Videobandbredd | 60 hz |
| Maximal upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Egenskaper | |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Hållbarhet | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 50 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 80% |
| Fuktighet (förvaring) | 0 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 443,5 mm |
| Djup | 264,7 mm |
| Höjd | 43,7 mm |
| Vikt | 3,52 kg |
| Förpackningens bredd | 534,9 mm |
| Låddjup | 140 mm |
| Förpackningens höjd | 335 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 5,1 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 534,9 mm |
| Låddjup | 140 mm |
| Förpackningens höjd | 335 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 5,1 kg |
| Certifikat | |
| Certifiering | FCC, REACH |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 534,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 140 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 335 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 5,1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Harmonized System (HS)-kod | 8471,80,1000 |