Tripp Lite P313-001 ljudkabel 0,3 m 3,5mm 2 x 3.5mm Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P313-001
- EAN: 0521227062645 0037332144164 62 ...2144164 6240534047704 0373321441648 5057454449911more
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite P313-001, 3,5mm, Hankoppling, 2 x 3.5mm, Honkoppling, 0,3 m, Svart
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
3.5Mm Mini Stereo Cable |
W128430865 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: DVI-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
-
Category: HDMI-Kablar
Description
Tripp Lite P313-001. Anslutning 1: 3,5mm, Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: 2 x 3.5mm, Typ, kontakt 2: Honkoppling, Kabellängd: 0,3 m, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,3 m |
| Anslutning 1 | 3,5mm |
| Anslutning 2 | 2 x 3.5mm |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 20 g |
| Förpackningens bredd | 127 mm |
| Låddjup | 127 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 127 mm |
| Låddjup | 127 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 g |
| Vikt | 20 g |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Antal | 1 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 360 g |
| Produkter per ytterförpackning | 100 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 149,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 190,5 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 25,4 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332144161 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |