Tripp Lite U442-DOCK1 dockningsstationer för bärbara datorer Kabel USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Silver
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U442-DOCK1
- EAN: 3733219383400 0037332193834
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite U442-DOCK1, Kabel, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 10,100,1000 Mbit/s, Silver, MicroSD (TransFlash), SD, 5 Gbit/s
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Usb-C Dock, Dual Display - 4K |
W128339111 | Register free see stock | ||
Related Products
- USB-Kablar
- Videokabeladaptrar
- USB-Grafikadaptrar
- Dockningsstationer För Bärbara Datorer
- Gränssnittshubbar
- Mobildockningsstationer
- VGA-Kablar
- Displayport-Kablar
- Ljudkablar
- Nätverkskablar
- HDMI-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: USB-Kablar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Tripp Lite U444-06N-HU-C dockningsstationer för bärbara datorer USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C VitCategory: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
-
Category: Gränssnittshubbar
-
Category: Mobildockningsstationer
-
Category: Mobildockningsstationer
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: VGA-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Displayport-Kablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Ljudkablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
Description
Tripp Lite U442-DOCK1. Anslutningsteknologi: Kabel, Värdgränssnitt: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Datahastighet för Ethernet-LAN: 10,100,1000 Mbit/s. Produktens färg: Silver, Typ av minneskort: MicroSD (TransFlash), SD, Dataöverföringshastighet: 5 Gbit/s. Strömkälla av typen: USB, Ingående ström: 3 A. Vikt: 100 g
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Antal USB 2.0 anslutningar | 0 |
| Värdgränssnitt | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 3 |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Antal HDMI-portar | 1 |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten | 1 |
| Antal Mini Displayportar | 1 |
| Combo hörlurar / mikrofon-port | Ja |
| Nätverk | |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Datahastighet för Ethernet-LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Silver |
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Brand kompatibilitet | Varje varumärke |
| Typ av minneskort | MicroSD (TransFlash), SD |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Maximal digital upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Maximal analog upplösning | 1920 x 1200 pixlar |
| Dataöverföringshastighet | 5 Gbit/s |
| Lagringsmedia | |
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Typ av minneskort | MicroSD (TransFlash), SD |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla av typen | USB |
| Ingående ström | 3 A |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 100 g |
| Förpackningens bredd | 165,1 mm |
| Låddjup | 135,1 mm |
| Höjd | 23,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 200 g |
| Design | |
| Produktens färg | Silver |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 165,1 mm |
| Låddjup | 135,1 mm |
| Höjd | 23,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 200 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332193831 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,2 kg |
| Ytterförpackningens längd | 175 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 145 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 240 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,2 kg |
| Ytterförpackningens längd | 175 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 145 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 240 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |