Tripp Lite P311-010 ljudkabel 3 m 3,5mm Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P311-010
- EAN: 0631058282768 0755034094791 00 ...4094791 0012951707068 0720234916099 0037332174161 0373321741618 6952983921664 0012307102554 0803983010543 7133363311605 0698041701668more
Tripp Lite P311-010, 3,5mm, Hankoppling, 3,5mm, Honkoppling, 3 m, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P311-010. Anslutning 1: 3,5mm, Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: 3,5mm, Typ, kontakt 2: Honkoppling, Plätering på anslutningskontakter: Nickel, Kabellängd: 3 m, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 3 m |
| Anslutning 1 | 3,5mm |
| Anslutning 2 | 3,5mm |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifiering | RoHS |
| Certifikat | |
| Certifiering | RoHS |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 50 g |
| Förpackningens bredd | 142,2 mm |
| Låddjup | 180,3 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 142,2 mm |
| Låddjup | 180,3 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Vikt | 50 g |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Bredd | 142,2 mm |
| Höjd | 6,4 mm |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 590 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 193 mm |
| Ytterförpackningens längd | 353,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 25,4 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332174168 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |