Tripp Lite P312-001 ljudkabel 0,3 m 3,5mm Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P312-001
- EAN: 0037332183941 0373321839414
Tripp Lite P312-001, 3,5mm, Hankoppling, 3,5mm, Hankoppling, 0,3 m, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P312-001. Anslutning 1: 3,5mm, Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: 3,5mm, Typ, kontakt 2: Hankoppling, Plätering på anslutningskontakter: Guld, Kabellängd: 0,3 m, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,3 m |
| Anslutning 1 | 3,5mm |
| Anslutning 2 | 3,5mm |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 228,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 177,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 10 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 228,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 177,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 10 g |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 140 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 355,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 304,8 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332183948 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |