Tripp Lite B002-DP1A4-N4 KVM-switchar Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: B002-DP1A4-N4
- EAN: 0037332274274
Tripp Lite B002-DP1A4-N4, 3840 x 2160 pixlar, 4K Ultra HD, Svart
Offer details
Trade Prices
Related Products
Description
Tripp Lite B002-DP1A4-N4. Tangentbord anslutningstyp: USB, Mus porttyp: USB, Video porttyp: DisplayPort. HD-typ: 4K Ultra HD, Maximal upplösning: 3840 x 2160 pixlar, Videobandbredd: 30 hz. Produktens färg: Svart, Material, hölje: Metall, Kabellängd: 1,5 m. Strömkälla: AC, Spänning: 100 - 240 V, Växelström Frekvens: 50 - 60 hz. Compliance certificates: RoHS, Federal Communications Commission (FCC), UKCA, CE
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Antal datorer | 4 |
| Tangentbord anslutningstyp | USB |
| Mus porttyp | USB |
| Video porttyp | DisplayPort |
| Ljudanslutningar | Ja |
| Konsolportar | DisplayPort, USB B |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Prestanda | |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Videobandbredd | 30 hz |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Antal användare | 1 användare (er) |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Rackmontering | Nej |
| Tryckknapp | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
| Certifiering | CE; UKCA; cUL, NOM (Mexico), NIAP PP4.0; RoHS; CE (Europe); UKCA; FCC (USA) |
| Material, hölje | Metall |
| Ursprungsland | USA |
| Display | |
| Inbyggd display | Nej |
| Strömtillförsel | |
| Växelström Frekvens | 50 - 60 hz |
| Ingående ström | 1.3 A |
| Utgångsspänning | 12 V |
| Uteffekt | 3 A |
| Strömkälla | AC |
| Extern strömadapter | Ja |
| Spänning | 100 - 240 V |
| Systemkrav | |
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
| Mac-operativsystem som stöds | Ja |
| Grafikstyrenhet | |
| HD-typ | 4K Ultra HD |
| Videobandbredd | 30 hz |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Egenskaper | |
| Ursprungsland | USA |
| Hållbarhet | |
| Compliance certificates | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), UKCA, CE |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 80% |
| Fuktighet (förvaring) | 0 - 80% |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 317 mm |
| Djup | 169 mm |
| Höjd | 44,7 mm |
| Vikt | 1,91 kg |
| Förpackningens bredd | 281,9 mm |
| Låddjup | 398,8 mm |
| Höjd | 101,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,5 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 281,9 mm |
| Låddjup | 398,8 mm |
| Höjd | 101,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,5 kg |
| Förpackningstyp | Låda |
| Förpackningens innehåll | |
| Kabel inkluderad | DC |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningstyp | Låda |
| Certifikat | |
| Certifiering | CE; UKCA; cUL, NOM (Mexico), NIAP PP4.0; RoHS; CE (Europe); UKCA; FCC (USA) |
| Tekniska data | |
| Compliance certificates | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), UKCA, CE |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 467,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 617,2 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 477,5 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 21,8 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 8 styck |
| Ursprungsland | USA |
| Harmonized System (HS)-kod | 8471,80,4000 |