Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Cat6 Gigabit Solid Conductor |
W128430027 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: AV-Förlängare
-
Category: AV-Förlängare
-
Category: Bilddelare
-
Category: Bilddelare
Description
Tripp Lite N202-100-BL. Kabellängd: 30,48 m, Kabel standard: Cat6, Anslutning 1: RJ-45, Anslutning 2: RJ-45, Plätering på anslutningskontakter: Koppar, Faktisk dataöverföringshastighet: 1000 Mbit/s, Produktens färg: Blå
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Blå |
| Kabel standard | Cat6 |
| Kabellängd | 30,48 m |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Anslutning 2 | RJ-45 |
| Plätering på anslutningskontakter | Koppar |
| Kabelteknik | 10/100/1000Base-T(X) |
| Faktisk dataöverföringshastighet | 1000 Mbit/s |
| Ursprungsland | Kina |
| Ledartyp | Solid |
| Hinderskyddad kabelhylsa | Ja |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 1,18 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 355,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 431,8 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,18 kg |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332157352 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 12,5 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 355,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 355,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 304,8 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332157352 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |