Tripp Lite N238-001-GY-TFA keystone-modul
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N238-001-GY-TFA
- EAN: 0037332189950
Tripp Lite N238-001-GY-TFA, Grå, TAA, 101,6 mm, 12,7 mm, 127 mm, 20 g
Offer details
Description
Tripp Lite N238-001-GY-TFA. Produktens färg: Grå, Certifiering: TAA. Förpackningens bredd: 101,6 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 127 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 299,7 mm, Ytterförpackningens längd: 134,6 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Grå |
| Certifiering | TAA |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 101,6 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 127 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 299,7 mm |
| Ytterförpackningens längd | 134,6 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 76,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 50 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332189957 |
| Ursprungsland | Taiwan |