Tripp Lite N238-001-SH-TF keystone-modul
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N238-001-SH-TF
- EAN: 0037332236180
Tripp Lite N238-001-SH-TF, Platt, Silver, Vit, RJ-45, 110 block, Honkoppling, Honkoppling
Offer details
Description
Tripp Lite N238-001-SH-TF. Konstruktion: Platt, Produktens färg: Silver, Vit, Anslutning 1: RJ-45. Bredd: 21,8 mm, Djup: 34,3 mm, Höjd: 19,3 mm. Förpackningens bredd: 101,6 mm, Låddjup: 152,4 mm, Förpackningens höjd: 6,4 mm. Antal per förpackning: 1 styck. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 132,1 mm, Ytterförpackningens längd: 297,2 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Konstruktion | Platt |
| Produktens färg | Silver, Vit |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Anslutning 2 | 110 block |
| Typ, kontakt 1 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel/Guld |
| Kabeltyper som stöds | Cat5e, Cat6, Cat6a |
| Certifiering | TAA, RoHS |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -10 - 60 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 68 ° C |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 21,8 mm |
| Djup | 34,3 mm |
| Höjd | 19,3 mm |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 101,6 mm |
| Låddjup | 152,4 mm |
| Förpackningens höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 132,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 297,2 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 76,2 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,5 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 50 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332236187 |
| Ursprungsland | Taiwan |