Tripp Lite N252-024-6A-SH patchpaneler 1U
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N252-024-6A-SH
- EAN: 0037332266316
Tripp Lite N252-024-6A-SH, 10 Gigabit Ethernet, 10000 Mbit/s, RJ45, Cat5, Cat5e, Cat6, Cat6a, Svart, Akrylnitrilbutadienstyren (ABS), Plast, SECC
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite N252-024-6A-SH. Typ av ethernet-gränssnitt: 10 Gigabit Ethernet, Maximal dataöverföringshastighet: 10000 Mbit/s, Anslutning: RJ45. Produktens färg: Svart, Material: Akrylnitrilbutadienstyren (ABS), Plast, SECC, Rackkapacitet: 1U. Certifikat för överensstämmelse: RoHS, REACH, Certifiering: UL. Förpackningens bredd: 104,1 mm, Låddjup: 495,3 mm, Höjd: 63,5 mm. Ursprungsland: Taiwan, Ytterförpackningens bredd: 302,3 mm, Ytterförpackningens längd: 520,7 mm
Specifications
| Nätverk | |
|---|---|
| Typ av ethernet-gränssnitt | 10 Gigabit Ethernet |
| Maximal dataöverföringshastighet | 10000 Mbit/s |
| Antal anslutningar | 24 |
| Anslutning | RJ45 |
| Kabeltyper som stöds | Cat5, Cat5e, Cat6, Cat6a |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Material | Akrylnitrilbutadienstyren (ABS), Plast, SECC |
| Rackkapacitet | 1U |
| Certifiering | UL |
| Certifikat | |
| Certifiering | UL |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS, REACH |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | -10 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
| Temperaturintervall (förvaring) | -40 - 68 ° C |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90% |
| Förpackning | |
| Låddjup | 495,3 mm |
| Förpackningens bredd | 104,1 mm |
| Förpackningens höjd | 63,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,72 kg |
| Egenskaper | |
| Produktens färg | Svart |
| Material | Akrylnitrilbutadienstyren (ABS), Plast, SECC |
| Rackkapacitet | 1U |
| Certifiering | UL |
| Tekniska detaljer | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS, REACH |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 13,6 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 8 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 302,3 mm |
| Ytterförpackningens längd | 520,7 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 264,2 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332266313 |
| Ursprungsland | Taiwan |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 104,1 mm |
| Förpackningens höjd | 63,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,72 kg |