Tripp Lite N262-014-BL nätverkskablar Blå 4,27 m Cat6/6e/6a U/FTP (STP)
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: N262-014-BL
- EAN: 0037332188359 5057103005888
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite N262-014-BL, 4,27 m, Cat6/6e/6a, U/FTP (STP), RJ-45, RJ-45, Blå
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Cat6A 10G Snagless Shielded |
W128430117 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Kabelkontakter
-
Category: Keystone-Moduler
-
Category: Keystone-Moduler
Description
Tripp Lite N262-014-BL. Kabellängd: 4,27 m, Kabel standard: Cat6/6e/6a, Kabelskärmen: U/FTP (STP), Anslutning 1: RJ-45, Anslutning 2: RJ-45, Plätering på anslutningskontakter: Koppar, Faktisk dataöverföringshastighet: 10000 Mbit/s, Produktens färg: Blå
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Blå |
| Kabel standard | Cat6/6e/6a |
| Kabellängd | 4,27 m |
| Kabel-klass | A |
| Kabelskärmen | U/FTP (STP) |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Anslutning 2 | RJ-45 |
| Plätering på anslutningskontakter | Koppar |
| Kabelteknik | 10/100/1000Base-T(X) |
| Faktisk dataöverföringshastighet | 10000 Mbit/s |
| Kommunikationsstandarder | IEEE 802.3af |
| Jacka material | Polyvinylklorid (PVC) |
| Frekvens | 650 MHz |
| Ursprungsland | Kina |
| Skärmad kontakt | Ja |
| Ledartyp | Stranded |
| Hinderskyddad kabelhylsa | Ja |
| AWG kabelstorlek | 26 |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 200 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332188356 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 355,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 431,8 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332188356 |
| Harmonized System (HS)-kod | 8544,42,2000 |