Tripp Lite SRVRTRAIL23 rack tillbehör
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: SRVRTRAIL23
- EAN: 0037332154910 0373321549108
Tripp Lite SRVRTRAIL23, Svart, 4 styck, 4,31 kg
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite SRVRTRAIL23. Produktens färg: Svart. Antal per förpackning: 4 styck. Vikt: 4,31 kg
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Storlek | 58,4 cm (23") |
| Rackkapacitet | 42U |
| Kompatibilitet | SR42UBWD, SR42UBWDSP1, SR42UBWDTAA, SR42UBDPWD and SR42UBWDVRT |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |
| Ursprungsland | Kina |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 154,9 mm |
| Låddjup | 1968,5 mm |
| Höjd | 86,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 17,6 kg |
| Bredd | 76,2 mm |
| Djup | 68,6 mm |
| Höjd | 1930,4 mm |
| Storlek | 58,4 cm (23") |
| Vikt | 4,31 kg |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 154,9 mm |
| Låddjup | 1968,5 mm |
| Höjd | 86,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 17,6 kg |
| Antal per förpackning | 4 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 154,9 mm |
| Ytterförpackningens längd | 1968,5 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 86,4 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 17,6 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 7326,90,8688 |