Tripp Lite P311-025 ljudkabel 7,62 m 3,5mm Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P311-025
- EAN: 0037332174178 0072091722574 03 ...1722574 0373321741786 6240534047605 7123290490986 7133363342937 0132017854731 0021111540599 0586513963693more
Tripp Lite P311-025, 3,5mm, Hankoppling, 3,5mm, Honkoppling, 7,62 m, Svart
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P311-025. Anslutning 1: 3,5mm, Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: 3,5mm, Typ, kontakt 2: Honkoppling, Plätering på anslutningskontakter: Nickel, Kabellängd: 7,62 m, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 7,62 m |
| Anslutning 1 | 3,5mm |
| Anslutning 2 | 3,5mm |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifiering | RoHS |
| Certifikat | |
| Certifiering | RoHS |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 100 g |
| Förpackningens bredd | 203,2 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 100 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 203,2 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 100 g |
| Vikt | 100 g |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Bredd | 203,2 mm |
| Höjd | 254 mm |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,02 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 457,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 508 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332174175 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |