Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P311-006. Anslutning 1: 3,5mm, Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: 3,5mm, Typ, kontakt 2: Honkoppling, Plätering på anslutningskontakter: Nickel, Kabellängd: 2 m, Produktens färg: Svart
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 2 m |
| Anslutning 1 | 3,5mm |
| Anslutning 2 | 3,5mm |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel |
| Produktens färg | Svart |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifiering | RoHS |
| Certifikat | |
| Certifiering | RoHS |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 360 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 406,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 457,2 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332174137 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |