Tripp Lite U442-DOCK1-B dockningsstationer för bärbara datorer USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U442-DOCK1-B
- EAN: 3733220915300 0037332209153
Tripp Lite U442-DOCK1-B, USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C, MicroSDHC, SD, Mini DisplayPort, HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, VGA, mini DisplayPort, Vietnam, CE, FCC, RoHS, REACH, 100 g
Offer details
Description
Tripp Lite U442-DOCK1-B. Värdgränssnitt: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C. Typ av minneskort: MicroSDHC, SD, Hub-gränssnitt: Mini DisplayPort, HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, VGA, mini DisplayPort, Ursprungsland: Vietnam. Vikt: 100 g. Förpackningens bredd: 165,1 mm, Låddjup: 135,1 mm, Höjd: 23,1 mm. Produkter per ytterförpackning: 10 styck, Ytterförpackningens bredd: 240 mm, Ytterförpackningens längd: 175 mm
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Värdgränssnitt | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) typ A-portar | 3 |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Antal HDMI-portar | 2 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Nätverk | |
| Antal LAN (RJ-45) anslutningar | 1 |
| Full duplex | Ja |
| Auto MDI / MDI-X | Ja |
| Prestanda | |
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Typ av minneskort | MicroSDHC, SD |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Full duplex | Ja |
| Auto MDI / MDI-X | Ja |
| Certifiering | CE, FCC, RoHS, REACH |
| Hub-gränssnitt | Mini DisplayPort, HDMI, RJ-45, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, VGA, mini DisplayPort |
| Lagringsmedia | |
| Inbyggd kortläsare | Ja |
| Typ av minneskort | MicroSDHC, SD |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 100 g |
| Förpackningens bredd | 165,1 mm |
| Låddjup | 135,1 mm |
| Höjd | 23,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 200 g |
| Design | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Certifiering | CE, FCC, RoHS, REACH |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 165,1 mm |
| Låddjup | 135,1 mm |
| Höjd | 23,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 200 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332209150 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,2 kg |
| Ytterförpackningens längd | 175 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 145 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 240 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 2,2 kg |
| Ytterförpackningens längd | 175 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 145 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 240 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |