Tripp Lite P315-06N ljudkabel 0,15 m 3,5mm 2 x RCA Svart, Röd, Vit
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: P315-06N
- EAN: 0037332191632
Tripp Lite P315-06N, 3,5mm, Hankoppling, 2 x RCA, Honkoppling, 0,15 m, Svart, Röd, Vit
Offer details
Related Products
Description
Tripp Lite P315-06N. Anslutning 1: 3,5mm, Typ, kontakt 1: Hankoppling, Anslutning 2: 2 x RCA, Typ, kontakt 2: Honkoppling, Kabellängd: 0,15 m, Produktens färg: Svart, Röd, Vit
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,15 m |
| Anslutning 1 | 3,5mm |
| Anslutning 2 | 2 x RCA |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| Produktens färg | Svart, Röd, Vit |
| Ursprungsland | Kina |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Vikt & dimension | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Tekniska detaljer | |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 450 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 406,4 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 457,2 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332191639 |
| Ursprungsland | Kina |
| Harmonized System (HS)-kod | 85189000 |