Offer details
Description
Tripp Lite U336-000-R. Produktens färg: Svart, Ursprungsland: Vietnam, Certifiering: CE, FCC. Bredd: 22,7 mm, Djup: 15,2 mm, Höjd: 66 mm. Förpackningens bredd: 119,9 mm, Låddjup: 100,1 mm, Höjd: 20,1 mm. Produkter per ytterförpackning: 10 styck, Ytterförpackningens bredd: 255 mm, Ytterförpackningens längd: 119,9 mm. Kompatibla operativsystem: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, Mac OSX 10.6, 10.7, 10.8, 10.9, 10.10, Linux Kernel 2.6.25 later
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Design | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | CE, FCC |
| Egenskaper | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 10 - 40 ° C |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332174922 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 22,7 mm |
| Djup | 15,2 mm |
| Höjd | 66 mm |
| Vikt | 30 g |
| Förpackningens bredd | 119,9 mm |
| Låddjup | 100,1 mm |
| Höjd | 20,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Förpackning | |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 119,9 mm |
| Låddjup | 100,1 mm |
| Höjd | 20,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 520 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 255 mm |
| Ytterförpackningens längd | 119,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 115,1 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Övrigt | |
| Kompatibla operativsystem | Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, Mac OSX 10.6, 10.7, 10.8, 10.9, 10.10, Linux Kernel 2.6.25 later |
| Förpackningens innehåll | |
| Bruksanvisning | Ja |