Offer details
Description
Tripp Lite U344-001-HDMI-R. Produktens färg: Svart. Bredd: 34,9 mm, Djup: 85,7 mm, Höjd: 15,9 mm. Förpackningens bredd: 134,6 mm, Låddjup: 88,9 mm, Höjd: 22,9 mm. Produkter per ytterförpackning: 100 styck, Ytterförpackningens bredd: 475 mm, Ytterförpackningens längd: 279,4 mm
Specifications
| Design | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 34,9 mm |
| Djup | 85,7 mm |
| Höjd | 15,9 mm |
| Vikt | 50 g |
| Förpackningens bredd | 134,6 mm |
| Låddjup | 88,9 mm |
| Höjd | 22,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 134,6 mm |
| Låddjup | 88,9 mm |
| Höjd | 22,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332174205 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 10 kg |
| Ytterförpackningens längd | 279,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 304,8 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 475 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 100 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332174205 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |