Tripp Lite U428-000-F kabelomvandlare (hane/hona) USB C USB 3.0 A Svart
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: U428-000-F
- EAN: 0037332190826 5057454622888
Tripp Lite U428-000-F, USB C, USB 3.0 A, Svart
Offer details
Description
Tripp Lite U428-000-F. Anslutning 1: USB C, Anslutning 2: USB 3.0 A, Plätering på anslutningskontakter: Guld. Produktens färg: Svart
Specifications
| Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutning 1 | USB C |
| Anslutning 2 | USB 3.0 A |
| Plätering på anslutningskontakter | Guld |
| Typ, kontakt 2 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Prestanda | |
| Produktens färg | Svart |
| Dataöverföringshastighet | 5 Gbit/s |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 4,5 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 99,1 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 149,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 10 g |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 110 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 350,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 350,5 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332190823 |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 8471,80,1000 |