Tripp Lite U444-003-H4K6BE USB-grafikadapter 4096 x 2160 pixlar Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U444-003-H4K6BE
- EAN: 0037332237095
Tripp Lite U444-003-H4K6BE, 4096 x 2160 pixlar
Offer details
Description
Tripp Lite U444-003-H4K6BE. Maximal upplösning: 4096 x 2160 pixlar, Högsta upplösning (HDMI): 3840 x 2160 pixlar, Certifiering: CE, FCC, REACH. Produktens färg: Svart, Material, hölje: Akrylnitrilbutadienstyren (ABS), Polyvinylklorid (PVC). Vikt: 70 g. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 235 mm, Höjd: 6,4 mm. Produkter per ytterförpackning: 10 styck, Ytterförpackningens bredd: 355,6 mm, Ytterförpackningens längd: 406,4 mm
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Maximal upplösning | 4096 x 2160 pixlar |
| Högsta upplösning (HDMI) | 3840 x 2160 pixlar |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Material, hölje | Akrylnitrilbutadienstyren (ABS), Polyvinylklorid (PVC) |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 70 g |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 235 mm |
| Förpackningens höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 70 ° C |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 235 mm |
| Förpackningens höjd | 6,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 50 g |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332237092 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 540 g |
| Ytterförpackningens längd | 406,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 355,6 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332237092 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |