Tripp Lite U336-000-GB-AL nätverkskablar Silver
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U336-000-GB-AL
- EAN: 0037332190529
Tripp Lite U336-000-GB-AL, RJ-45, Silver
Offer details
Description
Tripp Lite U336-000-GB-AL. Anslutning 1: RJ-45, Produktens färg: Silver
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Produktens färg | Silver |
| Anslutning 1 | RJ-45 |
| Ursprungsland | Kina |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 40 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 101,6 mm |
| Låddjup | 119,4 mm |
| Höjd | 31 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 80 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Övrigt | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332190526 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 820 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 114,3 mm |
| Ytterförpackningens längd | 327,7 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 139,7 mm |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332190526 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |