Tripp Lite U436-06N-GBW-RA nätverkskort/adapters
- Brand: Tripp Lite
- Category:
- SKU: U436-06N-GBW-RA
- EAN: 0037332214157
Tripp Lite U436-06N-GBW-RA, Vit, Aktivitet, Energiljus, Kina, CE, FCC, REACH, 0 - 45 ° C, -10 - 70 ° C
Offer details
Description
Tripp Lite U436-06N-GBW-RA. Produktens färg: Vit, LED-indikatorer: Aktivitet, Energiljus, Ursprungsland: Kina. Bredd: 150 mm, Djup: 27 mm, Höjd: 16 mm. Förpackningens bredd: 119,4 mm, Låddjup: 100,1 mm, Höjd: 20,1 mm. Produkter per ytterförpackning: 10 styck, Ytterförpackningens bredd: 255 mm, Ytterförpackningens längd: 119,4 mm. Dataöverföringshastighet: 5 Gbit/s, Kabellängd: 0,15 m, Relativ fuktighet: 10 - 85%
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Produktens färg | Vit |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,62,0090 |
| Design | |
| Ursprungsland | Kina |
| Produktens färg | Vit |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| LED-indikatorer | Aktivitet, Energiljus |
| Egenskaper | |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,62,0090 |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 70 ° C |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332214154 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 150 mm |
| Djup | 27 mm |
| Höjd | 16 mm |
| Förpackningens bredd | 119,4 mm |
| Låddjup | 100,1 mm |
| Förpackningens höjd | 20,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Förpackning | |
| Förpackningstyp | Låda |
| Bruksanvisning | Ja |
| Förpackningens bredd | 119,4 mm |
| Låddjup | 100,1 mm |
| Förpackningens höjd | 20,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 660 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 255 mm |
| Ytterförpackningens längd | 119,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 115,1 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 8517,62,0090 |
| Övrigt | |
| Dataöverföringshastighet | 5 Gbit/s |
| Kabellängd | 0,15 m |
| Relativ fuktighet | 10 - 85% |
| Förpackningens innehåll | |
| Förpackningstyp | Låda |
| Bruksanvisning | Ja |