Tripp Lite U444-003-H videokabeladapter 0,9 m USB Type-C HDMI Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U444-003-H
- EAN: 0037332202475
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite U444-003-H, 0,9 m, USB Type-C, HDMI, Hankoppling, Hankoppling, 3840 x 2160 pixlar
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
TRIPPLITE USB-C to HDMI Active Cbl |
4569609 | Register free see stock | ||
|
Usb-C To Hdmi Active Adapter |
W128339128 | |||
Related Products
- USB-Grafikadaptrar
- Videokabeladaptrar
- Seriella Kablar
- Nätverkskort/Adapters
- Kabelomvandlare (Hane/Hona)
- Displayport-Kablar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Nätverkskort/Adapters
-
Category: Nätverkskort/Adapters
-
Category: Nätverkskort/Adapters
-
Category: Nätverkskort/Adapters
-
Category: Kabelomvandlare (Hane/Hona)
-
Category: Kabelomvandlare (Hane/Hona)
Description
Tripp Lite U444-003-H. Kabellängd: 0,9 m, Anslutning 1: USB Type-C, Anslutning 2: HDMI. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Vikt: 70 g. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 241,3 mm, Höjd: 25,4 mm. Ytterförpackningens bredd: 355,6 mm, Ytterförpackningens längd: 393,7 mm, Ytterförpackningens höjd: 50,8 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,9 m |
| Anslutning 1 | USB Type-C |
| Anslutning 2 | HDMI |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Dataöverföringshastighet | 5,4 Gbit/s |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Grafikupplösningar som stöds | 3840 x 2160 |
| Färgdjup | 36 bit |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 70 g |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 241,3 mm |
| Höjd | 25,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 241,3 mm |
| Höjd | 25,4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 90 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 355,6 mm |
| Ytterförpackningens längd | 393,7 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 50,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 870 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332202472 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |