Tripp Lite U436-06N-GBW nätverkskort/adapters
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U436-06N-GBW
- EAN: 0037332189240
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
Tripp Lite U436-06N-GBW, Vit, Vietnam, 30 g, 1 styck, 119,9 mm, 100,1 mm
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Usb-C To Gigabit Network |
W128339109 | Register free see stock | ||
Related Products
- Nätverkskablar
- USB-Grafikadaptrar
- Videokabeladaptrar
- Kortläsare
- Nätverkskort
- Seriella Kablar
- Nätverkskort/Adapters
- Dockningsstationer För Bärbara Datorer
- Kabelomvandlare (Hane/Hona)
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: Nätverkskablar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: USB-Grafikadaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Videokabeladaptrar
-
Category: Kortläsare
-
Category: Nätverkskort
-
Category: Nätverkskort
-
Category: Nätverkskort/Adapters
-
Category: Nätverkskort/Adapters
-
Category: Nätverkskort/Adapters
-
Category: Nätverkskort/Adapters
-
Category: Dockningsstationer För Bärbara Datorer
Description
Tripp Lite U436-06N-GBW. Produktens färg: Vit, Ursprungsland: Vietnam. Vikt: 30 g. Antal per förpackning: 1 styck, Förpackningens bredd: 119,9 mm, Låddjup: 100,1 mm. Produkter per ytterförpackning: 10 styck, Ytterförpackningens bredd: 255 mm, Ytterförpackningens längd: 119,9 mm. Dataöverföringshastighet: 1 Gbit/s
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Produktens färg | Vit |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Design | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Produktens färg | Vit |
| Egenskaper | |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Tekniska detaljer | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332189247 |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 30 g |
| Förpackningens bredd | 119,9 mm |
| Låddjup | 100,1 mm |
| Höjd | 20,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 119,9 mm |
| Låddjup | 100,1 mm |
| Höjd | 20,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 30 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 520 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 255 mm |
| Ytterförpackningens längd | 119,9 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 115,1 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Övrigt | |
| Dataöverföringshastighet | 1 Gbit/s |