Tripp Lite U444-003-DP USB-grafikadapter 3840 x 2160 pixlar Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U444-003-DP
- EAN: 0037332210371
Tripp Lite U444-003-DP, 3840 x 2160 pixlar
Offer details
Description
Tripp Lite U444-003-DP. Maximal upplösning: 3840 x 2160 pixlar, Certifiering: CE, FCC, REACH. Produktens färg: Svart, Material, hölje: Polyvinylklorid (PVC). Vikt: 72,58 g. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Antal per förpackning: 1 styck
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Maximal upplösning | 3840 x 2160 pixlar |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| Design | |
| Produktens färg | Svart |
| Material, hölje | Polyvinylklorid (PVC) |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 72,58 g |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 80 g |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 70 ° C |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 80 g |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332210378 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Logistikdata | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 800 g |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 401,3 mm |
| Ytterförpackningens bredd | 350,5 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332210378 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |