Tripp Lite U344-001-VGA videokabeladapter VGA (D-Sub) USB Type-A Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U344-001-VGA
- EAN: 0037332186355
Tripp Lite U344-001-VGA, VGA (D-Sub), USB Type-A, Honkoppling, Hankoppling, USB, 2048 x 1152 pixlar
Offer details
Description
Tripp Lite U344-001-VGA. Anslutning 1: VGA (D-Sub), Anslutning 2: USB Type-A, Typ, kontakt 1: Honkoppling. Certifikat för överensstämmelse: RoHS, Certifiering: CE, FCC, REACH. Vikt: 30 g. Förpackningens bredd: 132,1 mm, Låddjup: 132,1 mm, Höjd: 23,1 mm. Antal per förpackning: 1 styck
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Anslutning 1 | VGA (D-Sub) |
| Anslutning 2 | USB Type-A |
| Typ, kontakt 1 | Honkoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Maximal upplösning | 2048 x 1152 pixlar |
| Grafikupplösningar som stöds | 2048 x 1152 |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| Färgdjup | 64 bit |
| HDCP | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Strömkälla | USB |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 10 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 80 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 85% |
| Certifikat | |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 30 g |
| Förpackningens bredd | 132,1 mm |
| Låddjup | 132,1 mm |
| Höjd | 23,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 132,1 mm |
| Låddjup | 132,1 mm |
| Höjd | 23,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 20 g |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Förpackningens innehåll | |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 245,1 mm |
| Ytterförpackningens längd | 150,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 145 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 300 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332186352 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |