Tripp Lite U438-CF-SATA-5G kortläsare USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U438-CF-SATA-5G
- EAN: 0037332224873
Tripp Lite U438-CF-SATA-5G, CFast 2.0, Svart, ABS synthetics, CE, FCC, RoHS, REACH, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, 37 mm
Offer details
Description
Tripp Lite U438-CF-SATA-5G. Typ av minneskort: CFast 2.0, Produktens färg: Svart, Material, hölje: ABS synthetics. Gränssnitt: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C. Bredd: 37 mm, Djup: 15 mm, Höjd: 64 mm. Förpackningens bredd: 112 mm, Låddjup: 93 mm, Höjd: 24,9 mm. Produkter per ytterförpackning: 10 styck, Ytterförpackningens bredd: 270 mm, Ytterförpackningens längd: 130 mm
Specifications
| Lagringsmedia | |
|---|---|
| Typ av minneskort | CFast 2.0 |
| Intern | Nej |
| Prestanda | |
| Typ av minneskort | CFast 2.0 |
| LED-indikatorer | Ja |
| Intern | Nej |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | CE, FCC, RoHS, REACH |
| Material, hölje | ABS synthetics |
| Anslutningar | |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-portar | 0 |
| Antal eSATA portar | 1 |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Integrerad USB-kabel | Ja |
| Kabellängd | 0,12 m |
| Egenskaper | |
| LED-indikatorer | Ja |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | CE, FCC, RoHS, REACH |
| Färg | |
| Produktens färg | Svart |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 37 mm |
| Djup | 15 mm |
| Höjd | 64 mm |
| Vikt | 30 g |
| Kabellängd | 0,12 m |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 112 mm |
| Låddjup | 93 mm |
| Förpackningens höjd | 24,9 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 600 g |
| Förpackningstyp | Låda |
| Certifikat | |
| Certifiering | CE, FCC, RoHS, REACH |
| Miljökrav | |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 80 ° C |
| Temperatur vid drift | 0 - 75 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 0 - 80% |
| Tekniska detaljer | |
| LED-indikatorer | Ja |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332224870 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 270 mm |
| Ytterförpackningens längd | 130 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 100,1 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 750 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332224870 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |