Tripp Lite U352-000-MD-AL kortläsare USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A Silver
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U352-000-MD-AL
- EAN: 0037332190505
Tripp Lite U352-000-MD-AL, CF, CF Typ II, DV RS-MMC, MMC, MMC Mobile, MMC+, MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, SD, SDHC, SDXC, Silver, 5000 Mbit/s, Gjuten aluminium, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A, USB
Offer details
Description
Tripp Lite U352-000-MD-AL. Typ av minneskort: CF, CF Typ II, DV RS-MMC, MMC, MMC Mobile, MMC+, MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, SD, SDHC, SDXC, Produktens färg: Silver, Faktisk dataöverföringshastighet: 5000 Mbit/s. Gränssnitt: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A. Strömkälla av typen: USB. Förpackningens bredd: 124,5 mm, Låddjup: 99,1 mm, Höjd: 30,5 mm. Produkter per ytterförpackning: 10 styck, Ytterförpackningens bredd: 330,2 mm, Ytterförpackningens längd: 114,3 mm
Specifications
| Lagringsmedia | |
|---|---|
| Typ av minneskort | CF, CF Typ II, DV RS-MMC, MMC, MMC Mobile, MMC+, MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, SD, SDHC, SDXC |
| Intern | Nej |
| Prestanda | |
| Typ av minneskort | CF, CF Typ II, DV RS-MMC, MMC, MMC Mobile, MMC+, MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, SD, SDHC, SDXC |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Intern | Nej |
| Faktisk dataöverföringshastighet | 5000 Mbit/s |
| Produktens färg | Silver |
| Material, hölje | Gjuten aluminium |
| Anslutningar | |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-portar | 0 |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Strömtillförsel | |
| Strömkälla av typen | USB |
| Data transmission | |
| Faktisk dataöverföringshastighet | 5000 Mbit/s |
| Egenskaper | |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Produktens färg | Silver |
| Färg | |
| Produktens färg | Silver |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 124,5 mm |
| Låddjup | 99,1 mm |
| Höjd | 30,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 100 g |
| Tekniska detaljer | |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Gränssnitt | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Ursprungsland | Kina |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332190502 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 330,2 mm |
| Ytterförpackningens längd | 114,3 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 147,3 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,5 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332190502 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84719000 |