Tripp Lite U444-003-HBE videokabeladapter 0,91 m USB Type-C HDMI Typ A (standard) Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U444-003-HBE
- EAN: 0037332253873
Tripp Lite U444-003-HBE, 0,91 m, USB Type-C, HDMI Typ A (standard), Hankoppling, Hankoppling, Rak
Offer details
Description
Tripp Lite U444-003-HBE. Kabellängd: 0,91 m, Anslutning 1: USB Type-C, Anslutning 2: HDMI Typ A (standard). Certifikat för överensstämmelse: RoHS, Certifiering: CE, FCC, REACH. Kabeldiameter: 4,2 mm. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ytterförpackningens bredd: 350,5 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm, Ytterförpackningens höjd: 398,8 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 0,91 m |
| Anslutning 1 | USB Type-C |
| Anslutning 2 | HDMI Typ A (standard) |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Plätering på anslutningskontakter | Nickel/Guld |
| Produktens färg | Svart |
| Jacka material | Termoplastisk elastomer (TPE) |
| Kontaktens material | Akrylnitrilbutadienstyren (ABS) |
| AWG kabelstorlek | 34/24 |
| Dataöverföringshastighet | 5 Gbit/s |
| Maximal upplösning | 4096 x 2160 pixlar |
| Grafikupplösningar som stöds | 3840 x 2160, 4096 x 2160 |
| Videolägen som stöds | 2160p |
| Färgdjup | 36 bit |
| HDCP | Ja |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| HDMI-version | 1.4 |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Anslutning 1, formfaktor | Rak |
| Anslutning 2, formfaktor | Rak |
| HDCP-version | 1.4 |
| Strömkälla | USB |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 70 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 85% |
| Fuktighet (förvaring) | 5 - 90% |
| Certifikat | |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Kabeldiameter | 4,2 mm |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Förpackningens höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 40 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 350,5 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 398,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 430 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332253870 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |