Tripp Lite U436-06N-GB nätverkskort/adapters
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U436-06N-GB
- EAN: 0037332206954
Tripp Lite U436-06N-GB, Svart, Vietnam, CE, FCC, REACH, 0 - 45 ° C, -10 - 70 ° C, 22,7 mm
Offer details
Description
Tripp Lite U436-06N-GB. Produktens färg: Svart, Ursprungsland: Vietnam, Certifiering: CE, FCC, REACH. Bredd: 22,7 mm, Djup: 15,2 mm, Höjd: 66 mm. Förpackningens bredd: 120,6 mm, Låddjup: 100,1 mm, Höjd: 20,1 mm. Produkter per ytterförpackning: 10 styck, Ytterförpackningens bredd: 255 mm, Ytterförpackningens längd: 115,1 mm. Dataöverföringshastighet: 5 Gbit/s, Kabellängd: 0,2 m, Relativ fuktighet: 5 - 90%
Specifications
| Prestanda | |
|---|---|
| Produktens färg | Svart |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Design | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Produktens färg | Svart |
| Certifiering | CE, FCC, REACH |
| Egenskaper | |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Strömtillförsel | |
| USB-ström | Ja |
| Miljökrav | |
| Temperatur vid drift | 0 - 45 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -10 - 70 ° C |
| Tekniska detaljer | |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332206951 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Bredd | 22,7 mm |
| Djup | 15,2 mm |
| Höjd | 66 mm |
| Vikt | 30 g |
| Förpackningens bredd | 120,6 mm |
| Låddjup | 100,1 mm |
| Höjd | 20,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 70 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 120,6 mm |
| Låddjup | 100,1 mm |
| Höjd | 20,1 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 70 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 520 g |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterförpackningens bredd | 255 mm |
| Ytterförpackningens längd | 115,1 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 119,9 mm |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733020 |
| Övrigt | |
| Dataöverföringshastighet | 5 Gbit/s |
| Kabellängd | 0,2 m |
| Relativ fuktighet | 5 - 90% |
| Kommunikationsstandarder | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u |