Tripp Lite U444-006-D videokabeladapter 1,8 m USB Type-C DVI-D Svart
- Brand: Eaton
- Category:
- SKU: U444-006-D
- EAN: 0037332202505
Tripp Lite U444-006-D, 1,8 m, USB Type-C, DVI-D, Hankoppling, Hankoppling, 1920 x 1080 pixlar
Offer details
Description
Tripp Lite U444-006-D. Kabellängd: 1,8 m, Anslutning 1: USB Type-C, Anslutning 2: DVI-D. Certifikat för överensstämmelse: RoHS. Vikt: 100 g. Förpackningens bredd: 177,8 mm, Låddjup: 12,7 mm, Höjd: 228,6 mm. Ytterförpackningens bredd: 398,8 mm, Ytterförpackningens längd: 25,4 mm, Ytterförpackningens höjd: 398,8 mm
Specifications
| Egenskaper | |
|---|---|
| Kabellängd | 1,8 m |
| Anslutning 1 | USB Type-C |
| Anslutning 2 | DVI-D |
| Typ, kontakt 1 | Hankoppling |
| Typ, kontakt 2 | Hankoppling |
| Produktens färg | Svart |
| Dataöverföringshastighet | 6,75 Gbit/s |
| Maximal upplösning | 1920 x 1080 pixlar |
| Videolägen som stöds | 1080p |
| Färgdjup | 36 bit |
| Plug & Play-kompatibel | Ja |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Certifikat | |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Tekniska detaljer | |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
| Vikt & dimension | |
| Vikt | 100 g |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 110 g |
| Förpackning | |
| Förpackningens bredd | 177,8 mm |
| Låddjup | 12,7 mm |
| Höjd | 228,6 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 110 g |
| Logistikdata | |
| Ytterförpackningens bredd | 398,8 mm |
| Ytterförpackningens längd | 25,4 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 398,8 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 1,09 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
| Ytterkartong GTIN (EAN/UPC) | 10037332202502 |
| Harmonized System (HS)-kod | 84733080 |